ArtProjekt

Zasady

Poniżej przedstawiamy Państwu schemat naszej pracy oraz zasady, jakimi kierujemy się w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o współpracy.

  • po pierwszym kontakcie od Państwa drogą e-mailową lub telefoniczną ustalamy wspólnie dogodny termin spotkania, na którym rozmawiamy o potrzebach i preferencjach odnośnie wnętrz oraz na temat zakresu naszej ewentualnej współpracy (projekt kompleksowy lub też częściowy)

  • po pierwszym spotkaniu przedstawiamy Państwu propozycję wyceny prac projektowych. Jeśli akceptują Państwo warunki finansowe, podpisujemy umowę o wykonanie projektu oraz przedstawiamy Państwu pierwsze koncepcje projektowe

  • po podpisaniu umowy umawiamy się z Państwem na kolejne spotkania, na których omawiamy nasze propozycje projektowe związane z układem funkcjonalnym, doborem materiałów, rozwiązań architektonicznych, mebli itp.


Propozycje przedstawiamy w postaci rysunków, rzutów i wizualizacji 3D.

Dzięki konsultacjom mają Państwo wpływ na ostateczną formę aranżacji.

Po akceptacji przez Państwa koncepcji projektowej, przystępujemy do wykonywania szczegółowej dokumentacji projektowej dla poszczególnych wykonawców, które pozwalają na przygotowanie kosztorysów inwestycyjnych oraz umożliwiają realizację projektu.

W momencie przystąpienia przez ekipę wykonawczą współpracującą z naszym studio lub zaproponowaną przez Państwa do pracy (jeśli wybiorą Państwo taką opcję), proponujemy etap nadzoru autorskiego nad realizacją projektu. Polega on na naszych wizytach na miejscu inwestycji i nadzorze wykonywanych prac, tak aby wizja projektowa w pełni znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym biurem, gwarantujemy profesjonalizm i konkurencyjne ceny.